AERTE: účinná dezinfekce vzduchu od virů, bakterií a plísní

Aerte Klean Přístroje švédské značky AERTE umožňují nepřetržité a bezpečné čištění vzduchu v uzavřených prostorech bez omezení pohybu osob. Klinicky testovaná technologie AERTE výrazně snižuje biologické zatížení ve vzduchu a na povrchu bez škodlivého UVC vyzařování a vysokých dávek ozónu.

Dezinfikátory a čističe od AERTE imitují procesy, které se běžně vyskytují v přírodě. Inovativní technologie kontinuálně vytváří hydroxylové radikály (reaktivní formy kyslíku), které jsou vysoce nestabilní a reagují s bakteriemi, viry a plísněmi, čímž významně snižují jejich koncentraci. Snížením přítomnosti patogenů ve vzduchu a na povrchu pomáhají minimalizovat riziko přenosu mnoha infekcí a nemocí v uzavřených prostorech. Přístroje AERTE byly laboratorně testovány na H1N1, H5N1, chřipkové viry, MS2 Coliphage, Staphylococcus epidermidis, E. coli, MRSA a mnohé další patogeny. Jsou také účinné vůči nežádoucím pachům.

Portfolio AERTE tvoří dva modely:

Přístroje AERTE jsou bezpečné, tiché a maximálně jednoduché na používání, mají nízkou spotřebu energie a nízké provozní náklady (životnost náplně je 60 dní, resp. 1440 hodin). Přístroje je možné používat s časovačem nebo nepřetržitě 24 hodin denně, čímž se dosáhnou vynikající výsledky i v tom nejzatíženějším prostředí s výskytem mnoha patogenů.

Jsou určeny do všech uzavřených prostor nejen ve zdravotnictví (ambulance, dentální kliniky, veterinární ambulance, lékárny, zdravotní střediska, nemocnice), ale i všude tam, kde dochází ke zvýšené koncentraci osob, např. na úřadech, ve školách, restauracích, hotelech, obchodních, sportovních a wellness provozech a mnoha dalších prostorách. Jsou výborným pomocníkem i do domácnosti.

AERTE najdete v síti CAMOSCI v Česku a na Slovensku. Přístroje dodáváme ve spolupráci s výhradním dovozcem, společností HLS Body s.r.o. (Stará Turá).

Aerte


Mám zájem o nabídku na: