Plně digitalizovaná stomatologie / FDWiD

Systém Full Digital Workflow in Dentistry (FDWiD) integruje a vzájemně propojuje jednotlivé komponenty do funkční digitalizované stomatologické praxe. Pro optimální, plnohodnotné a skutečně funkční workflow vybíráme vždy jen ty nejlepší přístroje a software ve špičkové technologické kvalitě.

Jednotlivé komponenty jsou plně kompatibilní i s jinými ordinačními pracovními systémy, což zaručuje jejich bezproblémové začlenění do pracovního prostředí zubních ordinací, zobrazovacích center, poliklinik či nemocnic.

Plně digitalizovaná stomatologie / FDWiD

Jak to funguje

Systém FDWiD je dalším kvalitativním skokem pro moderní stomatologii. Konektivita již standardně digitalizovaných 2D a 3D přístrojů, umožňuje reálně využívat jejich vizualizační a výrobní možnosti pro efektivní, rychlé a snadné uplatnění v každodenní praxi. 

Jednotlivé části systému

Základními prvky systému jsou kvalitní digitální snímací systémy a výkonný analytický software, díky nimž lze data dále zpracovávat a sdílet pro okamžité diagnostické potřeby, pokročilou analýzu klinických případů či další plánování léčby.

Pomocí specializovaných programů lze dále vytvářet detailní přípravu pro řízenou implantaci, 3D modely, plánování implantátů, design chirurgických šablon či připravit konkrétní výrobek pro 3D tisk nebo CNC frézování. Součástí FDWiD jsou i digitální přístroje pro koncovou výrobu - 3D tiskárny či CNC frézy.

Nejvyšší úroveň FDWiD

Společnost CAMOSCI Imaging & Innovation, jednička v zobrazovacích technologiích v Česku a na Slovensku, nabízí komplexní portfolio špičkových přístrojů a softwaru pro systém FDWiD v nejvyšší hi-tech kvalitě na trhu. Jednotlivé prvky FDWiD naleznete v sekci PRODUKTY.

Víme jak na to

Dokážeme integrovat různé digitální snímací a výrobní systémy do funkčních a účinných pracovních postupů a procesů, a tak fakticky zjednodušit práci jak menším praxím, tak i týmům dentálních klinik či laboratoří.

Umíme propojit snímací, plánovací a výrobní proces a poskytujeme poradenství a outsourcing specializovaných procesů. Podílíme se i na vývoji nových 3D technologií jako je např. mixovaná a virtuální realita.

Jsme nejzkušenější dodavatel CBCT systémů v ČR a SR. Ukážeme Vám zdarma funkce softwaru, zkonzultujeme ideální umístění přístrojů a radiační ochranu.

Nabídneme nejvhodnější přístroj pro potřeby Vaší praxe za nejlepší cenu.

Dovezeme, nainstalujeme, zapojíme do počítačové sítě, zaintegrujeme do SW prostředí a kvalitně zaškolíme.


Máte dotaz? Napište nám: